Malwa pizzeria

Nauka jazdy na łyżwach

Off 234
Nauka jazdy na łyżwach
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Nauka jazdy na lyzwach (9)W zimie należy szczególnie dbać o figurę. Trudno bowiem w niesprzyjających warunkach o odpowiedni sport i reżim dietetyczny. Wielu z nas korzysta wówczas z siłowni, bądź zapisuje się na fitness. Zimą również można uprawiać sport na zewnątrz. Jest to nauka jazdy na łyżwach.
Jazda na łyżwach nieczęsto traktowana jest jako sport. Częściej postrzega się ją jako egzotyczną rozrywkę. Niesłusznie! W zależności od wprawy i kondycji, podczas godziny jazdy na łyżwach można spalić nawet 800 kcal. Tyle spala się także podczas biegania.
Łyżwiarstwo to nie tylko doskonały spalacz kalorii. Podczas jazdy niemal wszystkie mięśnie pracują. Jest to konieczne do utrzymania równowagi. Przez cały czas jazdy balansujesz ciałem. Dzięki temu budujesz masę mięśniową, a także ją wzmacniasz.
Jazda na łyżwach wymaga też odpowiedniej postawy. Zgarbiona, pochylona sylwetka to gwarant upadku. Po jeździe doskonale wyprostowana postawa utrwala się.
Jak widać zatem, jazda na łyżwach ma wiele pozytywnych aspektów zdrowotnych. Warto jej zatem spróbować jeszcze przed końcem sezonu.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • kręgle ostrów wielkopolski

    Rozmiary latawców, zwanych z języka angielskiego kitemi dobierane są głównie do masy ciała danej osoby. Im większy, tym ?zbierze? więcej wiatru. To z kolei oznacza szybkość i możliwość wyższych skoków czy dłuższych ślizgów na grzbietach fal. Spotkać można latawce małe ? mające nie więcej niż metr kwadratowy powierzchni. Są także naprawdę duże ? mające powyżej…

  • Sklep z rowerami Kraków

    Kupno roweru to bardzo poważna sprawa, ponieważ dzielą się one na wiele marek. Trzeba się dobrze zastanowić nad tym, który konkretnie rower będzie dla nas najlepszym wyborem. Sklep z rowerami Kraków jest najlepszym rozwiązaniem dla niezdecydowanych osób, ponieważ w ten właśnie sposób można bardzo szybko i skutecznie nabyć jednoślad dla siebie oraz swojej rodziny. W…

  • klub jojo ostrów wlkp

    Najbardziej popularne rozgrywki dla klubów piłkarskich w Europie to bez wątpienia Liga Mistrzów. Odbywa się ona co roku. W eliminacjach startują kluby ze wszystkich krajów Europy, nawet z tych najsłabszych. Aby dostać się do Ligi mistrzów, większość klubów musi przejść przez kilka etapów eliminacji. W pierwszej ich rundzie spotykają się kluby najsłabsze, z takich krajów…

Kategorie