Malwa pizzeria

Nauka jazdy na łyżwach

Off 283
Nauka jazdy na łyżwach
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Nauka jazdy na lyzwach (9)W zimie należy szczególnie dbać o figurę. Trudno bowiem w niesprzyjających warunkach o odpowiedni sport i reżim dietetyczny. Wielu z nas korzysta wówczas z siłowni, bądź zapisuje się na fitness. Zimą również można uprawiać sport na zewnątrz. Jest to nauka jazdy na łyżwach.
Jazda na łyżwach nieczęsto traktowana jest jako sport. Częściej postrzega się ją jako egzotyczną rozrywkę. Niesłusznie! W zależności od wprawy i kondycji, podczas godziny jazdy na łyżwach można spalić nawet 800 kcal. Tyle spala się także podczas biegania.
Łyżwiarstwo to nie tylko doskonały spalacz kalorii. Podczas jazdy niemal wszystkie mięśnie pracują. Jest to konieczne do utrzymania równowagi. Przez cały czas jazdy balansujesz ciałem. Dzięki temu budujesz masę mięśniową, a także ją wzmacniasz.
Jazda na łyżwach wymaga też odpowiedniej postawy. Zgarbiona, pochylona sylwetka to gwarant upadku. Po jeździe doskonale wyprostowana postawa utrwala się.
Jak widać zatem, jazda na łyżwach ma wiele pozytywnych aspektów zdrowotnych. Warto jej zatem spróbować jeszcze przed końcem sezonu.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • restauracja malwa bytom

    Planujesz wybrać się nad wodę? Może nawet nie potrafisz pływać i masz zamiar spędzić całe wakacje na ręczniku opalając się na plaży? Nie warto marnować czasu i życia na leżenie plackiem! Nie lepiej zapisać się na kurs pływania w pobliskim basenie? Przecież to tylko parę godzin w tygodniu. Zamiast oglądać telewizję rozwiń tę przydatną umiejętność!…

  • Prezent na Walentynki dla chłopaka

    Aby ułatwić zakochanym wybór dobrego prezentu z okazji święta zakochanych, czyli Walentynek, sklepy przygotowują specjalne działy z prezentami Walentynkowymi. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. W ten sposób jest łatwiej wybrać coś ciekawego i nieszablonowego, szczególnie jeśli znajomość jest krótka i dziewczyna nie może zdecydować się, jaki prezent na Walentynki dla chłopaka ma kupić. Przed…

  • odżywki dla piłkarzy nożnych

    Najlepszym sposobem na aktywne spalanie tłuszczu są ćwiczenia aerobowe. To one najszybciej podnoszą tętno, dlatego podczas nich możemy wypocić zbędny tłuszcz. Jakie więc mogą być ćwiczenia aerobowe? Najpopularniejszym sportem aerobowym jest oczywiście bieganie. To najprostszy i zdecydowanie najtańszy sposób na skuteczne odchudzanie. Wystarczy, że będziemy biegać min. 3 razy w tygodniu przez około jedną godzinę….

Kategorie