Malwa pizzeria

Nauka jazdy na łyżwach

Off 307
Nauka jazdy na łyżwach
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Nauka jazdy na lyzwach (9)W zimie należy szczególnie dbać o figurę. Trudno bowiem w niesprzyjających warunkach o odpowiedni sport i reżim dietetyczny. Wielu z nas korzysta wówczas z siłowni, bądź zapisuje się na fitness. Zimą również można uprawiać sport na zewnątrz. Jest to nauka jazdy na łyżwach.
Jazda na łyżwach nieczęsto traktowana jest jako sport. Częściej postrzega się ją jako egzotyczną rozrywkę. Niesłusznie! W zależności od wprawy i kondycji, podczas godziny jazdy na łyżwach można spalić nawet 800 kcal. Tyle spala się także podczas biegania.
Łyżwiarstwo to nie tylko doskonały spalacz kalorii. Podczas jazdy niemal wszystkie mięśnie pracują. Jest to konieczne do utrzymania równowagi. Przez cały czas jazdy balansujesz ciałem. Dzięki temu budujesz masę mięśniową, a także ją wzmacniasz.
Jazda na łyżwach wymaga też odpowiedniej postawy. Zgarbiona, pochylona sylwetka to gwarant upadku. Po jeździe doskonale wyprostowana postawa utrwala się.
Jak widać zatem, jazda na łyżwach ma wiele pozytywnych aspektów zdrowotnych. Warto jej zatem spróbować jeszcze przed końcem sezonu.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • kręgle ostrów wlkp yoyo

    Tej sceny były niesamowicie wysokie ponieważ nazywali się projektantami a tak naprawdę wykonanie jakość materiałów dawały wiele do życzenia natomiast dziś możemy bardziej świadomie kupować różne że Takie rzeczy równa u szwagra nieraz oszczędzać dlatego wracając do sportów ekstremalnych jest też coś co fajnie fajnie warto robić takie podróżowanie samolotem daje niesamowitą frajdę i Ta…

  • kręgielnia ostrów wlkp

    W zasadzie każdy z nas ma świadomość, że dla zachowania zdrowia niezbędne są trzy elementy: odpowiednia dieta, uprawianie sportu oraz systematyczne badania – czyli głównie profilaktyka wszelkich schorzeń. Po co leczyć, skoro można zapobiegać? Im starsze pokolenie tym jednak trudniej wzbudzić w nim konsekwencję zarówno w sposobie odżywiania, ruchu, jak i wizyt u lekarza. Patrzymy…

  • Kaski rowerowe

    Kaski rowerowe, umożliwiają chronić głowę podczas upadku, lub innych kolizji Bardzo dobre wyposażenie rowera, jak również zagwarantowanie sobie, jako rowerzyście odpowiedniego bezpieczeństwa, jest potrzebne w momencie jazdy. Dlatego należy niezwykle solidnie przygotowywać się do wycieczek rowerowych, by mieć możliwość zupełnie bezpiecznie i komfortowo jeździć rowerem po drogach. W obecnych czasach zgodnie z ustanowionymi przepisami prawa,…

Kategorie