Kręgielnia Ostrów Wielkopolski

IO: Kanada vs. USA

Off 7
IO: Kanada vs. USA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

IO: Kanada vs. USA

Wielkie emocje przed nami podczas półfinałowego pojedynku w hokeja na Igrzyskach Olimpijskich. Otóż dojdzie do rywalizacji dwóch, odwiecznych przeciwników – Kanady ze Stanami Zjednoczonymi. Spodziewamy się arcyciekawego meczu. Ciężko wytypować triumfatora tego spotkania.

Kanada (@ 2.55) to najbadziej utytułowana reprezentacja hokejowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyli bowiem aż 12 złotych medali. Dla porównania, ZSRR ma ich aż o pięć mniej. Obecnie grają również solidnie – cztery wygrane. Jednak ostatnie dwa pojedynki nie wyglądały tak pewnie. Otóż dopiero po dogrywce pokonali Finów, a i z Łotyszami mieli ogromny kłopot i zwyciężyli 2:1.

Mimo to, Kanadyjczycy mają niebywały potencjał. Niemniej brakuje kilku postaci, które odciążyłby wielkie gwiazdy zespołu. Jedynymi zawodnikami, którzy tak naprawdę strzelają bramki dla swojej reprezentacji to Doughty, Weber oraz Carter. Łącznie zdobyli aż dziesięć bramek. Niemniej dopiero dzisiaj czeka ich prawdziwe wyzwanie.

Stany Zjednoczone (@ 2.40) to również wielokrotni medaliści Igrzysk Olimpijskich. Zdobyli imponującą liczbę medali – 16! I na tych igrzyskach wyglądają bardzo pewnie. Rozbili Słowację 7:1. Ograli po emocjonujących karnych Rosję. Ponadto nie mieli kłopotów ze Słowenią I Czechami. Cały zespół gra rewelacyjnie na wszelkich pozycjach. Częste roszady i moc na pewno są ich największym atutem.

Ogółem lepszy bilans ma zespół Kanady. Natomiast to reprezentacja Stanów Zjednoczonych przejęła inicjatywę w ostatnich meczach. Triumf na MŚ dwa lata temu, a i dzisiaj są faworytami. Liczymy na ich wygraną i awans do półfinału.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Mięśnie kapturowe

    Nietrudno zauważyć w ciągu ostatnich lat wzrost zainteresowania sportami siłowymi wśród społeczeństwa. Niestety, w parze z pasją nie zawsze idzie mądrość i technika. Z tego też powodu planuję napisać kilka tekstów, które przedstawią kulturystykę i podnoszenie ciężarów od racjonalnej strony. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej jednemu z najpopularniejszych sprzętów wykorzystywanych do tego treningu. Każdy…

  • Trener personalny Katowice

    Nadchodzi zima i to najlepszy moment by przygotować się do wielkiej metamorfozy. Kto z nas nie chciałby na wiosnę zaskoczyć znajomych i pokazać się w zupełnie nowej zdrowszej i bardziej atrakcyjnej odsłonie. Zimą wiele osób stawia sobie za cel schudnąć i dbać o zdrowie. Najczęściej ma to miejsce w styczniu jako noworoczne postanowienie. Nasuwa się…

  • Obuwie sportowe

    Osoby planujące rozpoczęcie treningów powinny zadbać o odpowiednie akcesoria. Oczywiste jest, że nasz organizm jest narażony na wiele urazów. Jednak wielu z nich można skutecznie zapobiegać. Nie powinno zniechęcać to ans do sportu. Wręcz przeciwnie. Należy zmotywować się do odpowiedniego wybrania wszystkich potrzebnych rzeczy. Obuwie sportowe może ochronić nasze stawy przed zbyt mocnym obciążeniem. Pozwoli…

Kategorie