Kręgielnia Ostrów Wielkopolski

IO: Kanada vs. USA

Off 20
IO: Kanada vs. USA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

IO: Kanada vs. USA

Wielkie emocje przed nami podczas półfinałowego pojedynku w hokeja na Igrzyskach Olimpijskich. Otóż dojdzie do rywalizacji dwóch, odwiecznych przeciwników – Kanady ze Stanami Zjednoczonymi. Spodziewamy się arcyciekawego meczu. Ciężko wytypować triumfatora tego spotkania.

Kanada (@ 2.55) to najbadziej utytułowana reprezentacja hokejowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyli bowiem aż 12 złotych medali. Dla porównania, ZSRR ma ich aż o pięć mniej. Obecnie grają również solidnie – cztery wygrane. Jednak ostatnie dwa pojedynki nie wyglądały tak pewnie. Otóż dopiero po dogrywce pokonali Finów, a i z Łotyszami mieli ogromny kłopot i zwyciężyli 2:1.

Mimo to, Kanadyjczycy mają niebywały potencjał. Niemniej brakuje kilku postaci, które odciążyłby wielkie gwiazdy zespołu. Jedynymi zawodnikami, którzy tak naprawdę strzelają bramki dla swojej reprezentacji to Doughty, Weber oraz Carter. Łącznie zdobyli aż dziesięć bramek. Niemniej dopiero dzisiaj czeka ich prawdziwe wyzwanie.

Stany Zjednoczone (@ 2.40) to również wielokrotni medaliści Igrzysk Olimpijskich. Zdobyli imponującą liczbę medali – 16! I na tych igrzyskach wyglądają bardzo pewnie. Rozbili Słowację 7:1. Ograli po emocjonujących karnych Rosję. Ponadto nie mieli kłopotów ze Słowenią I Czechami. Cały zespół gra rewelacyjnie na wszelkich pozycjach. Częste roszady i moc na pewno są ich największym atutem.

Ogółem lepszy bilans ma zespół Kanady. Natomiast to reprezentacja Stanów Zjednoczonych przejęła inicjatywę w ostatnich meczach. Triumf na MŚ dwa lata temu, a i dzisiaj są faworytami. Liczymy na ich wygraną i awans do półfinału.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Kurs trenera personalnego

    Każdy człowiek ma wewnętrzną potrzebę rozwoju. Chcemy nieustannie się rozwijać, we wszystkich możliwych dziedzinach życia. Co prawda, są ludzie, którzy nie bardzo dążą do tego, aby się rozwijać. Jednakże, wydaje się, że po prostu chwilowo stracili oni gdzieś tę potrzebę, jednak na pewno kiedyś ona wróci. Wydaje się, ze w tych czasach szczególnie, kiedy dążenie…

  • Rowerowe okulary

    Okulary są niezwykle potrzebne dla oczu, dlatego są z nich niesłychanie wielkie korzyści. Okulary dają niemniej jednak korzyści nie jedynie dla oczu, jednak czasem do całkowitego samopoczucia. Wszystko jednak zależy od tego jaki jest to typ okularów, czy musimy je nosić cały czas czy także nie, które mamy podejście do okularów oraz czy chcemy je…

  • kręgle ostrów

    Jeśli narzekamy na to, że nie mamy gdzie zająć się sportem, sami zorganizujmy sobie odpowiedni plac. Jeśli tylko mieszkamy we własnym domu i mamy większą działkę, bez problemu utworzymy prawdziwe boisko sportowe. Początkowo zaplanujmy więc, jak duże ma być nasze przyszłe boisko. Od razu pomyślmy, jakim sportem zechcemy się na nim zajmować i kto będzie…

Kategorie