Kręgielnia Ostrów Wielkopolski

IO: Kanada vs. USA

Off 9
IO: Kanada vs. USA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

IO: Kanada vs. USA

Wielkie emocje przed nami podczas półfinałowego pojedynku w hokeja na Igrzyskach Olimpijskich. Otóż dojdzie do rywalizacji dwóch, odwiecznych przeciwników – Kanady ze Stanami Zjednoczonymi. Spodziewamy się arcyciekawego meczu. Ciężko wytypować triumfatora tego spotkania.

Kanada (@ 2.55) to najbadziej utytułowana reprezentacja hokejowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Zdobyli bowiem aż 12 złotych medali. Dla porównania, ZSRR ma ich aż o pięć mniej. Obecnie grają również solidnie – cztery wygrane. Jednak ostatnie dwa pojedynki nie wyglądały tak pewnie. Otóż dopiero po dogrywce pokonali Finów, a i z Łotyszami mieli ogromny kłopot i zwyciężyli 2:1.

Mimo to, Kanadyjczycy mają niebywały potencjał. Niemniej brakuje kilku postaci, które odciążyłby wielkie gwiazdy zespołu. Jedynymi zawodnikami, którzy tak naprawdę strzelają bramki dla swojej reprezentacji to Doughty, Weber oraz Carter. Łącznie zdobyli aż dziesięć bramek. Niemniej dopiero dzisiaj czeka ich prawdziwe wyzwanie.

Stany Zjednoczone (@ 2.40) to również wielokrotni medaliści Igrzysk Olimpijskich. Zdobyli imponującą liczbę medali – 16! I na tych igrzyskach wyglądają bardzo pewnie. Rozbili Słowację 7:1. Ograli po emocjonujących karnych Rosję. Ponadto nie mieli kłopotów ze Słowenią I Czechami. Cały zespół gra rewelacyjnie na wszelkich pozycjach. Częste roszady i moc na pewno są ich największym atutem.

Ogółem lepszy bilans ma zespół Kanady. Natomiast to reprezentacja Stanów Zjednoczonych przejęła inicjatywę w ostatnich meczach. Triumf na MŚ dwa lata temu, a i dzisiaj są faworytami. Liczymy na ich wygraną i awans do półfinału.

Inne artykuły:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy warto zainwestowaćw dobre suplementy i odżywki podczas odchudzania?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Komentarze:

Losowe artykuły:

  • Kaski rowerowe

    Kaski rowerowe, umożliwiają chronić głowę podczas upadku, lub innych kolizji Bardzo dobre wyposażenie rowera, jak również zagwarantowanie sobie, jako rowerzyście odpowiedniego bezpieczeństwa, jest potrzebne w momencie jazdy. Dlatego należy niezwykle solidnie przygotowywać się do wycieczek rowerowych, by mieć możliwość zupełnie bezpiecznie i komfortowo jeździć rowerem po drogach. W obecnych czasach zgodnie z ustanowionymi przepisami prawa,…

  • Rwa kulszowa rehabilitacja

    Doświadczony lekarz bardzo szybko będzie w stanie zdiagnozować problemy dotyczący rwy kulszowej. Najczęściej zapyta podczas badania o takie sprawy jak częstotliwość ataków bólu oraz moment ich pojawiania się. W najtrudniejszych przypadkach, w momencie, gdy ból promienieje w inne miejsca niż nogi, konieczne jest wykonanie bardziej specjalistycznych badań. Chodzi mianowicie o rezonans magnetyczny. On ostatecznie jest…

  • Paintball kraków

    Jeżeli znajdujesz się w województwie małopolskim, szukasz sposobu na wykorzystanie wolnego czasu, a przy okazji chcesz go spędzić w sposób aktywny, hasło którego szukasz to: Paintball Kraków. Ci, którzy korzystali już z uroków tego sportu, wiedzą, ile dostarcza zabawy i emocji. A osoby, które jeszcze nie wiedzą, niech jak najprędzej spróbują. Miasto Kraków oferuje kilka…

Kategorie